orientalne boho-chic

Stylizacja boho-chic.

Pomiędzy wszystkimi nowymi trendami w modzie nieco alternatywnej, ciekawej i odważnej, jednym z ciekawszych nurtów jest boho-chic, czyli styl bazujący na połączeniu szyku i elegancji, z charakterystyczną luźnością i nonszalancją bohemy. Generalnie rzecz biorąc jest to stylistyka modowa przeznaczona raczej dla osób, które uwielbiają nowe wyzwania, które potrafią i lubią szokować. Dlatego też, warto uwzględnić tego typu rozwiązania stylizacyjne w swojej garderobie, tym bardziej, iż stanowi to doskonałe uzupełnienie kolekcji jesienno zimowej, a w pewnych przypadkach także i wiosennej. Przyjrzyjmy się wobec tego nieco bliżej wszystkim podstawowym założeniom tego ciekawego nurtu mody, aby przekonać się, jak ciekawe efekty można będzie dzięki temu osiągnąć.

Założenia boho-chic.

Z samego założenia, stylizacje oparte na boho-chic, powinny składać się z przemieszania stylu i szyku z charakterystyczną dla okresu bohemy nonszalancją. Jest to wyjątkowo ciekawe połączenie, które zagwarantuje nam zupełnie nowe rozwiązania w dziedzinie mody, a dzięki temu też, nasza szafa z całą pewnością odżyje, a nasze stylizacje przestaną być takie same i wciąż do siebie podobne. Warto tutaj także zwrócić uwagę na fakt, iż stylizacja boho-chic nie należy do rozwiązań bardzo hermetycznych, wobec czego możemy ją dość dowolnie rozbudowywać i wzbogacać, chociażby o akcenty orientalne, na przykład poprzez wykorzystanie biżuterii orientalnej. Jest to arcyciekawe połączenie dające nam bardzo ciekawe efekty, toteż warto się przyjrzeć mu nieco bliżej i dokładniej.

Głównym założeniem stylizacji boho-chic będzie tutaj dopasowanie do siebie ziemistych kolorów, czyli czarni, oliwkowej zieleni, kremowej bieli, czy też wszelkich odmian brązów do szerokich i wyjątkowo obszernych rozwiązań kroju. Dzięki temu odzież jest wyjątkowo zwiewna i nonszalancka a jednocześnie poprzez zastosowanie odpowiednich zabiegów będzie szykowna i elegancka. Dodatki związane z kulturą orientu można będzie znaleźć w sklepach internetowych dystrybuujących biżuterie orientalną, czyli na przykład pod adresem http://piekielko.com/, gdzie bez trudu można dostać ciekawe elementy biżuterii orientalnej prosto z Pakistanu, a w dodatku w całkiem przystępnych cenach.

Podsumowując, trzeba tutaj przyznać, iż tego typu rozwiązania stylizacyjne we współczesnej modzie stale pozyskują sobie nowych wyznawców, bowiem zapewniają bardziej odważne spojrzenie na kwestię naszego codziennego ubioru, przez co zyskujemy na oryginalności, estetyce i innowacyjności. Są to przecież bardzo ważne cechy, które potrafią bardzo skutecznie sprawić, iż będziemy się w naszych kreacjach czuć wręcz wyśmienicie, a co za tym idzie, zapewnimy sobie o wiele lepsze warunki do codziennego wchodzenia w coraz to nowe ciuchy.

Dodaj komentarz