narzędzia dla programistów

Altova MissionKit 2021 Professional Edition

Altova MissionKit 2021 Professional Edition to zestaw 5 narzędzi. Przeznaczone są one dla programistów, którzy tworzą rozwiązania opierające się na wykorzystywaniu plików typu XML, JSON, SQL i UML. O tym, jakie są to narzędzia, i do czego służą, dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Zestaw na piątkę

Pierwszym z opisywanych narzędzi jest Altova XMLSpy. Jest to edytor schematów, który pozwala także na generowanie kodów, konwertowanie plików czy też integrację z Visual Studio oraz Exlipse. Dodatkowo wyposażony on został w takie funkcje jak:

  • edytor JASON,
  • debugger i profiler XSLT,
  • narzędzia XBRL.

Drugi element tego zestawu to Altova MapForce, którego zadaniem jest pomoc podczas mapowania danych wszelkiego typu. Dzięki wielu ułatwieniom jest to cenione narzędzie wśród programistów. Doceniane są zwłaszcza takie funkcje jak:

  • graficzne odwzorowanie danych,
  • przetwarzanie danych,
  • łańcuchowe transformacje mapowania danych.

Trzecie narzędzie z pakietu Altova MissionKit 2021 to Altova StyleVision. Służy do szybkiego tworzenia raportów danych XML, XBRL i baz danych. Powala na w pełni zautomatyzowane generowanie raportów, korzystając z takich funkcji jak:

  • tworzenie raportów za pomocą metody „przeciągnij i upuść”,
  • raportowanie w formacie HTML, PDF i Word,
  • wsparcie dla CSS i JavaScript.

Czwartym element znajdujący się w tym zestawie to Altova UModel, który wykorzystywany jest do graficznego projektowania oprogramowania. Jest to możliwe bez dogłębnej znajomości języków programistycznych. Jest to wyjątkowo rozbudowany program, dzięki, któremu możliwe jest szybkie i wygodne tworzenie każdego rodzaju oprogramowania.

Ostatnim produktem z tej grupy jest Altova DatabaseSpy. Za jego pomocą możliwe jest tworzenie zapytań do wielu baz danych oraz projektowanie nawet bardzo skomplikowanych filtrów. Pozwala to szybciej, skutecznej i bardziej wydajnie wyszukiwać wszystkie potrzebne w danej chwili dane. Oszczędzasz w ten sposób cenny czas.

Kupuj u najlpeszych

By mieć pewność, iż otrzymany przez Ciebie pakiet jest oryginalny, zakupu warto dokonać w sprawdzonym sklepie, takim jak Vebo. Dlatego też odwiedź stronę https://www.vebo.pl/altova oraz https://www.vebo.pl/altova-missionkit-professional. Znajdziesz tam informacje o rodzajach licencji, sposobie zakupu oraz dostawy. Masz także całkowitą pewność, iż stajesz się właścicielem legalnej wersji tego praktycznego oprogramowania. Nie czekaj więc i już dziś zamów kopię dla swojej firmy. Nie daj się wyprzedzić swojej konkurencji.

Dodaj komentarz