Wykładziny gumowe moletowane i z ryflami

Wykładziny gumowe to bardzo dobry sposób na zwiększenie użytkowania posadzki poprzez między innymi zapewnienie jak najmniejszego ryzyka poślizgu. W zależności od naszych potrzeb, sięgnąć możemy w tym celu po wykładziny moletowane typu METRO lub ryflowane.

Wykładziny typu METRO

Tego rodzaju wykładziny znajdują szerokie zastosowanie w wielu miejscach. Sprawdzają się jako doskonały produkt do wykładania posadzki w pomieszczeniach magazynowych, przemysłowych i handlowych. W zależności od naszych potrzeb, można je montować na stałe przyklejając do posadzki lub układać je swobodnie na podłogę bez przyklejania. Powierzchnia wykładziny METRO jest moletowana, co nadaje jej właściwości przeciwpoślizgowe i jednocześnie ułatwia utrzymanie czystości. Wykładziny METRO chronią posadzki i inne miejsca przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabezpieczają przed zabrudzeniem, amortyzują i wygłuszają oraz dodatkowo zabezpieczają przed ślizganiem.

Wykładziny ryflowane.

Wykładziny ryflowane to rozwiązanie wyróżniające się swoją funkcjonalnością, a czasami również estetyką. Różnorodny sposób wykonania ryfli sprawia, że w nasze ręce może wpaść produkt o naprawdę dobrych właściwościach użytkowych. Wykładziny ryflowane zatem mogą okazać się świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy troszczą się o bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy i liczą na wysoką jakość. Wykładziny ryflowane są oczywiście przeciwpoślizgowe, a stosuje się je w w obiektach przemysłowych, handlowych, a także do ochrony powierzchni transportowych w samochodach ciężarowych.

Podsumowanie

Jak widać więc, w zależności od naszych preferencji, możemy zdecydować się na wykładziny ryflowane lub wykładziny typu METRO. Obydwa rodzaje wykładzin charakteryzować mogą się wysoką jakością wykonania – wszystko zależy od tego, ile zdecydujemy wydać pieniędzy na tego typu produkty. Mogą one bowiem być wzbogacone o różnego rodzaju właściwości – to zależy już jednak od naszych zapotrzebowań.

Więcej na temat wykładzin z gumy można znaleźć na stronie http://matagumowa.pl/wykladziny-gumowe/

Dodaj komentarz