Jak skutecznie prasować – najlepsze sposoby

Sterta ubrań do prasowania może niekiedy przyprawić o zawrót głowy. Tradycyjne narzędzia, takie jak deska i żelazko zabierają sporo czasu i energii i rzadko dają zadowalające rezultaty. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie nowoczesnego urządzenia, które jest prawdziwą rewolucją i numerem jeden pośród wszelkich akcesoriów, służących do prasowania. A jest nim innowacyjny system do prasowania INNOSTEAM. Jego wykorzystanie sprawia, że prasowanie nie będzie już niemiłym obowiązkiem, ale stanie się prawdziwą przyjemnością.

Co to jest za system?

INNOSTEAM jest najnowocześniejszym systemem do prasowania, który został opracowany przez szwajcarskich inżynierów. Dzięki temu, że zastosowano w nim zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak udoskonalenie technologii parowej, praca staje się wydajniejsza i wygodniejsza. System wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną stopkę żelazka, wykonaną z polimeru, co sprawia, że można prasować wszystkie rodzaje tkanin. Nie potrzeba używać nakładek teflonowych ani termostatu, gdyż temperatura dostosowana jest do różnego rodzaju materiałów. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne i zdecydowanie skraca czas prasowania.

Jakie są zalety systemu do prasowania?

Urządzenie posiada bardzo wiele zalet. System bardzo szybko się nagrzewa, bo już w czasie mniej, niż 30 sekund. Ponadto nie wymaga odkamieniania, czyszczenia ani płukania, a można je napełniać każdym rodzajem wody. Jego konstrukcja jest nowoczesna, lekka, a dzięki łatwości składania można je szybko złożyć i odstawić w odpowiednie miejsce.

Urządzenie generuje stałe ciśnienie pary, która jest bardzo drobna, co sprawia, że prasowane ubrania nie są przemoczone, ale delikatnie zwilżone. Gwarantuje doskonały poślizg podczas prasowania, dzięki czemu praca przebiega szybko i sprawnie. Dodatkową zaletą jest cicha praca systemu.

Dlaczego warto w takie urządzenie zainwestować?

Systemy do prasowania zapewniają minimalny nakład czasu pracy, a dają profesjonalne i szybkie rezultaty. W porównaniu do żelazek tradycyjnych są zdecydowanie bardziej wydajnie i pozwalają na uprasowanie, nawet bardzo wymagających materiałów, takich jak tkaniny z cekinami czy haftami. Ich wykorzystanie powoduje, że nie trzeba się martwić o kanty na rękawach, przypalenie czy wybłyszczenie materiałów. Konstrukcja urządzenia jest dokładnie przemyślana, dzięki czemu system jest prosty w formie, funkcjonalny i bardzo atrakcyjnie się prezentuje. To urządzenie o designerskim wyglądzie sprawi, że prasowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Dodaj komentarz