Jak wybrać kartę flotową?

Jak działa karta paliwowa? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Przede wszystkim powinna ułatwiać kwestie związane z tankowaniem samochodów służbowych i to na różnych poziomach. Jedna karta pozwala na opłacanie transakcji oraz oszczędności. Często oferuje ona także inne korzyści. Na rynku nie brakuje różnych kart paliwowych. Jak wybrać spośród nich najlepszą? Z pewnością warto zwrócić uwagę na propozycję od firmy FLOTEX POLSKA.

Jak działa karta paliwowa?

Kartę paliwową od FLOTEX POLSKA można szybko zamówić online. Wystarczy przesłać do firmy wypełniony wniosek oraz skany dokumentów rejestrowych (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG) – nie są wymagane żadne gwarancje bankowe ani depozyt. W przeciągu kilku dni karta przyjdzie pocztą pod wskazany adres. Umożliwia ona bezgotówkowy zakup paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA, BP, Shell oraz AMIC oraz zbieranie punktów w programach lokalnościowych. Wszystkie transakcje można szybko sprawdzić online w prostym w obsłudze Panelu Klienta. Raz na miesiąc generowana jest faktura zbiorcza wraz z zestawieniem wpłat i rozliczeń, a także specyfikacja wszystkich transakcji. Poznaj naszą ofertę na: https://www.flotex.pl/

Zalety karty FLOTEX POLSKA

Karta flotowa daje jej użytkownikowi wiele korzyści. Przede wszystkim bez trudu można ją dobrać do potrzeb własnej firmy. FLOTEX POLSKA oferuje trzy rodzaje kart. Można zarejestrować ją na imię i nazwisko kierowcy, konkretny numer rejestracyjny pojazdu czy po prostu na firmę. Dzięki temu z karty korzystać mogą zarówno duże, jak i małe firmy. Warto zwrócić także uwagę na innowacyjną usługę „Mapa cen”. Przedstawia ona ceny ON dla stacji, na których klienci FLOTEX POLSKA tankowali w ciągu ostatnich 14 dni, dzięki czemu mogą oni wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. To nie koniec zalet karty. Jej użytkownicy mogą realizować transakcje za pomocą aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze (usługa mFLOTA), wnosić opłaty w trybie przedpłaconym na bramkach autostradowych w Polsce (A1, A2, A4) czy płacić za pomocą smartfonu za postój w płatnych strefach parkingowych ponad 80 miast Polski (mobiParking).

Karta flotowa znacząco ułatwia życie kierowców, którzy mogą szybko zapłacić na stacji benzynowej i nie muszą zbierać paragonów. To także świetnie rozwiązanie dla osób zajmujących się księgowością, ponieważ formalności ograniczone są do minimum. Z kolei osoba decyzyjna ma szybki dostęp do wszystkich transakcji i z łatwością może monitorować wydatki.

Dodaj komentarz