Pomoc drogowa zawsze w cenie.

Praktycznie każdy kierowca w swojej dotychczasowej karierze, musiał zetknąć się z koniecznością korzystania z usług pomocy drogowej, bowiem nie da się tego w żadnym wypadku uniknąć. Generalnie rzecz biorąc, każdy samochód narażony jest na uszkodzenie, zarówno z przyczyn czysto mechanicznych, jak i w przypadku wszelkiego rodzaju kolizji drogowych, a w takich sytuacjach, niezbędne będzie skorzystanie z usług pomocy drogowej. Jest to jednak dość kosztowne, toteż warto zastanowić się nad tym, jakie mamy, jako kierowcy, możliwości obniżenia kosztów korzystania z pomocy drogowej, a takowe istnieją, tylko trzeba się nieco wysilić. Zobaczmy zatem, jak zagwarantować sobie przystępniejszą cenowo opcję korzystania z usług pomocy drogowej, aby kolejnym razem, gdy będziemy tego typu usług potrzebowali, nie szukać na siłę gotówki, tylko po prostu skorzystać z darmowo świadczonej usługi pomocy drogowej.

Pomoc drogowa za darmo?

Oczywiście nie jest tak, że będzie to usługa pomocy drogowej świadczona za darmo, niemniej jednak w danym momencie, korzystania z usługi, nie będziemy ponosić jakichkolwiek kosztów. Koszty trzeba będzie ponieść wcześniej, opłacając stosowny pakiet ubezpieczenia assistance, w ramach którego, w zależności od wybranej opcji, będziemy mogli liczyć na wsparcie pomocy drogowej bez żadnych dodatkowych opłat. W najtańszych opcjach, opłata roczna wyniesie nas niewiele ponad 100 PLN, a w ramach usługi będziemy mieli jedno darmowe holowanie w promieniu do 50 km od miejsca zamieszkania, przy czym kolejne usługi holowania, w zależności od ubezpieczalni, mogą być objęte także promocyjnymi stawkami. Oczywiście możliwe jest wykupienie bardziej bogatych pakietów, zapewniających większą liczbę holowania, poszerzających teren, na jakim będzie świadczona usługa. Możliwe jest też wykupienie usług pomocy drogowej na terenie całego kraju czy też UE, w pakietach krótkoterminowych, czyli na przykład dwutygodniowych. Jest to opcja perfekcyjna wręcz dla wszystkich tych, którzy często podróżują po kraju i Europie w celach służbowych. W ramach takich pakietów można nawet liczyć na samochód zastępczy, czego w prowadzeniu biznesu nie da się przecenić, w sytuacji, kiedy wybieramy się na bardzo ważne spotkanie służbowe.

Czy to się opłaca?

Ależ oczywiście, że się opłaca. Co prawda, może się zdarzyć tak, że wykupiony przez nas pakiet pozostanie niewykorzystany, niemniej jednak my w tym szczególnym przypadku wykupujemy poczucie bezpieczeństwa a nie płacimy za konkretną usługę. Jest to pewnego rodzaju przypadkowość. Ponosimy stałą roczną opłatę, i albo na tym skorzystamy, albo skorzysta ubezpieczalnia, niemniej jednak jest to bardzo korzystne w przypadku, kiedy będziemy potrzebowali pilnie pomocy drogowej, bez gotówki w kieszeni. W taki właśnie sposób świadczone są usługi pomocy drogowej Auto-jet Bielsko Biała, bowiem firma ta zapewnia swoim klientom możliwość wykupienia pakietów assistance, a ci bardzo chętnie z tej opcji korzystają, bowiem jest dla nich idealna pod każdym niemal względem.

Dodaj komentarz