nauka pływania dla dzieci Rybnik

Nauka pływania dla dzieci.

Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale im szybciej nauczymy nasze dziecko umiejętności pływania tym lepiej dla niego w przyszłości. Przede wszystkim chodzi tutaj o samo poczucie bezpieczeństwa, kiedy nasze dziecko w środku lata pojedzie na przykład na kolonie nad morze, czy też po prostu wybierze się na basen. Fakt, że wszędzie tam będzie zawsze pod opieką ratowników, niemniej jednak warto aby samodzielnie posiadało umiejętność pływania, bowiem podwaja to jego bezpieczeństwo. Zobaczmy w takim razie, gdzie w Rybniku będziemy mogli wysłać nasze dzieci na naukę pływania i ile będzie nas to kosztowało.

Gdzie w Rybniku organizowane są kursy z nauki pływania?

Tego typu szkolenia i kursy znajdziemy praktycznie na wszystkich pływalniach w mieście, niemniej jednak warto tutaj zastanowić się nieco głębiej nad ofertą firmy Akademia Dobrej Formy, bowiem tutaj możemy być pewni wysokiego poziomu wiedzy i doświadczenia instruktorów. Są to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, którzy na co dzień są aktywni zawodowo jako ratownicy oraz instruktorzy pływania. Firma prowadzi nie tylko naukę pływania dla dzieci, ale także dla dorosłych. W ofercie znajdziemy także kursy doskonalące techniki pływania, oraz kursy przygotowujące do egzaminów na kartę pływacką czy też na ratownika wodnego. Generalnie rzecz biorąc, można powiedzieć, iż nauka pływania Rybnik z Akademią Dobrej Formy będzie bardzo dobrym i wyjątkowo skutecznym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku najmłodszych. Wystarczy odwiedzić zresztą stronę internetową firmy lub tez jej profil na facebook’u aby przekonać się na załączonych zdjęciach o tym, jak miła i przyjemna atmosfera panuje podczas zajęć. Instruktorzy bardzo dobrze rozumieją się z dziećmi, wobec czego można mieć pewność, iż nasze pociechy będą na zajęcia chodzić chętnie i szybko przyswajać wiedzę dotyczącą pływania i związane z tym umiejętności.

Koszty nauki pływania dla dzieci.

Jeśli chodzi o koszty to będziemy tutaj mieli do czynienia z dość przystępnymi cenami. Kurs odbywający się dwa razy w tygodniu po 45 minut (sobota i niedziela), to koszt 369 PLN. Zajęcia odbywają się na obiekcie krytej pływalni MOSiR w Rybniku Boruszowicach. Warto tutaj także wspomnieć, iż nauka pływania dla dzieci Rybnik realizowana jest na dwóch poziomach (kurs I stopnia oraz kurs II stopnia), dzięki czemu nasze dzieci mogą o wiele lepiej rozwijać zdolność pływania. Obydwa stopniu kursów kosztują tyle samo, a cena ta jest jak najbardziej przystępna. Generalnie rzecz więc ujmując, można powiedzieć, iż nauczenie dziecka pływania w naszym Rybniku nie jest zbyt wymagającym zajęciem, toteż warto skorzystać z tej oferty, a z całą pewnością nasze dziecko będzie miało o wiele lepszą kondycji w przyszłości, oraz zapewnimy mu lepszy rozwój fizyczny, co zawsze będzie bardzo korzystne w każdym niemalże przypadku.

Dodaj komentarz