Pielęgnacja pięt z Neutrogeną

Spękana, nadmiernie przesuszona i łuszcząca się skóra na piętach to przede wszystkim łatwo zauważalny problem estetyczny, zwłaszcza kiedy na nasze stopy zakładamy lekkie, odkryte obuwie. Popękane pięty to czasami także znak, że coś niepokojącego dzieje się z naszym organizmem. Braki witamin, nadwaga oraz niektóre choroby mogą się bowiem objawiać zmianami skórnymi na stopach. Najczęściej jednak popękane pięty to przede wszystkim niewłaściwa pielęgnacja tej szczególnej partii ciała. Wystarczy zatem odpowiednio o nią zadbać, zastosować wysokiej jakości, sprawdzone kosmetyki, aby szybko pozbyć się tego mało estetycznego problemu.

Zapomnij o suchych i spękanych piętach

Wydawać by się mogło, że prawidłowa pielęgnacja pięt jest kłopotliwa i wymaga przeprowadzenia serii skomplikowanych zabiegów oraz zastosowania specjalistycznych preparatów, które zregenerują spękaną skórę. Okazuje się jednak, że wystarczy dwa razy dziennie użyć kremu do stóp marki Neutrogena (https://neutrogena.com.pl/product/27), żeby skóra na nich błyskawicznie stała się miękka, gładka i dobrze nawilżona. Ten wyjątkowo efektywny w działaniu specyfik zawiera unikatową Formułę Norweską, czyli oryginalną recepturę opartą na specjalnie wyselekcjonowanych składnikach, Które mają doskonały wpływ na kondycję skóry stóp. Regularna pielęgnacja pięt tym preparatem to najskuteczniejszy sposób, aby raz na zawsze pozbyć się nieestetycznych zmian skórnych tej partii ciała. Systematycznie stosowany zapewni piętom idealną gładkość pięt oraz nienaganny ich wygląd

Unikatowa formuła, wyjątkowa skuteczność działania

Spękane pięty to częsty problem, który dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Na szczęście są sprawdzone sposoby, aby szybko pozbyć się szorstkiej, popękanej skóry na stopach. Systematyczne stosowanie odpowiedniego kremu pomoże zregenerować zniszczoną skórę i przywrócić jej odpowiedni poziom nawilżenia. Zawarte w preparacie składniki, między innymi kwas hialuronowy, gliceryna, a także pantenol dogłębnie ją nawilżają i łagodzą nadmierną suchość w obrębie pięt. Na efekty nie trzeba zbyt długo czekać. Już po pierwszej aplikacji specyfiku daje się zauważyć wyraźną poprawę. Skóra staje się bardziej miękka i gładka, a przede wszystkim odpowiednio nawilżona. Krem do stóp na popękane pięty marki Neutrogena posiada lekką, ale niezwykle odżywczą formułę, co więcej, doskonale się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustego i lepkiego filmu, co niewątpliwie jest jego zaletą. Doskonale dba o stopy, a spękanym piętom błyskawicznie przywraca gładkość oraz miękkość.

Dodaj komentarz