Praktyczne łóżka z pojemnikiem na pościel w atrakcyjnej cenie

Urządzenie nowej sypialni, czy przearanżowanie starej jest dla nas zazwyczaj nie lada wyzwaniem. Trudności pojawiają się zwłaszcza wtedy, gdy mamy do wykorzystania niewielki metraż, a zależy nam na tym, aby nasze miejsce odpoczynku było nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Na szczęście istnieje kilka rozwiązań, które umożliwią nam zaoszczędzenie sporej ilości miejsca, a przy tym pomogą zachować odpowiedni porządek i sprawią, że pomieszczenie będzie bardziej funkcjonalne. Sercem każdej sypialni jest oczywiście miejsce, w którym śpimy i odpoczywamy, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest łóżko sypialniane z pojemnikiem. W dzisiejszym wpisie opowiemy trochę o tym, dlaczego zdecydowanie warto decydować się na takie modele.

Łóżko z pojemnikiem na pościel — niezwykle funkcjonalny i piękny mebel

W momencie, gdy zdecydujemy się na łóżko z podnoszonym stelażem, zyskamy dodatkowe miejsce do uporządkowania pościeli, koców, czy innych dodatków, które zazwyczaj zabierają w pokoju niepotrzebną przestrzeń. Nie bez powodu takie rozwiązanie cieszy się rosnącą popularnością. Pojemnik jest wbudowany w wolną przestrzeń i ukryty tuż pod stelażem materaca. Chowanie różnego rodzaju pościeli, czy dodatków jest banalnie poste, wystarczy, że podniesiemy wspomniany wcześniej stelaż. Tym oto sposobem, nasz mebel oprócz tego, że służy do snu i odpoczynku w ciągu dnia, staje się także świetnym schowkiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w środku znalazło się wszystko to, co wcześniej nie miało swojego miejsca w mieszkaniu. Świetnym pomysłem jest białe łóżko (140×200, 160×200, 180×200) z pojemnikiem, które dzięki swojemu uniwersalnemu kolorowi, sprawdzi się zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. W zależności od preferencji i upodobań, a także od metrażu sypialni — możemy zdecydować się albo na mniejszy, albo na większy egzemplarz tego samego produktu. Chociaż łóżko wyposażone z pojemnikiem sprawdzi się rewelacyjnie w małych mieszkaniach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby decydować się na nie także w przypadku większego metrażu. Łóżko, które jest połączone ze schowkiem, nie zajmuje ani jednego centymetra więcej, a umożliwia nam zachowanie porządku i ulokowanie różnego rodzaju przedmiotów w jego wnętrzu.

Łóżka wyposażone w pojemnik są tak samo wygodne, jak tradycyjne modele, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Ich zakup sprawi, że będą mogli Państwo cieszyć się piękną i zadbaną sypialnią bez porozrzucanej po kątach pościeli, czy poduszek, które nie mają swojego miejsca w pokoju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://sklep.akord.net.pl/pl/93-lozka-z-pojemnikiem

Dodaj komentarz